O nas

 

MLS jesteśmy prężnie działającą firmą, której głównym kierunkiem jest produkcja wyrobów ze stali nierdzewnej oraz świadczenie usług w zakresie jej przetwarzania.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne podejście do projektowania pozwoliło nam stworzyć niezależne portfolio na najwyższym poziomie.

 

,, Jakość bez kompromisów ’’.

 

Dzięki dynamicznemu rozwojowi naszej firmy zaopatrujemy największych krajowych producentów drzwi. Uzyskaliśmy również akceptację i rozpoznawalność w krajach Unii Europejskiej.

Produkty firmy MLS mają wyszukaną i niepowtarzalną formę. Tworzą indywidualny charakter wnętrza nadając mu nowoczesny design. Są idealnym uzupełnieniem aranżacji miejsc bogatych w drewno i kamień. Motto, które przyświeca firmie to:

 

,,Tylko to co najlepsze jest wystarczająco dobre’’.

 

Na każdym etapie projektowania i produkcji firma jest świadoma wytyczonych jej celów, dążąc do perfekcji w zakresie stylistyki i jakości.

 

W ofercie firmy znajdą Państwo Bulaje, systemy do drzwi przesuwnych drewnianych i szklanych, okucia do drzwi szklanych oraz różnego rodzaju pochwyty drzwiowe. Daszki szklane, balkony francuskie, parawany i ścianki mobilne, drabiny przesuwne, tuleje i kratki wentylacyjne.

 

Posiadamy duże zaplecze techniczne w związku z czym możemy świadczyć usługi związane z obróbką stali nierdzewnej.

Nasza firma jest gotowa podjąć współpracę w zakresie realizacji Państwa indywidualnych projektów.

Nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie zapewnia nam szeroki zakres możliwości produkcyjnych.

 

Z wyrazami szacunku

MLS Team